top of page

Draudimo apsauga nuo pirkėjų nemokumo

Kreditų draudimo sprendimai

Kaip gerai pažįstate savo klientus? 

Kreditų draudimas arba skolininkų draudimas užtikrina, kad nenumatyti vieno ar kelių Jūsų klientų sunkumai nepakenks Jūsų įmonės finansiniams srautams ir padės apsisaugoti nuo blogų skolų. 

Draudimo apsauga nuo pirkėjų nemokumo

KREDITŲ DRAUDIMO SPRENDIMAI

Draudimo apsauga nuo pirkėjų nemokumo

Patikima kredito istorija saugesniam verslui

Kaip gerai pažįstate savo klientus?

Kreditų draudimas arba skolininkų draudimas užtikrina, kad nenumatyti vieno ar kelių Jūsų klientų sunkumai nepakenks Jūsų įmonės finansiniams srautams ir padės apsisaugoti nuo blogų skolų.

Kreditų draudimo sprendimai

Prekinių kreditų draudimas

Prekinių kreditų draudimas yra apsauga nuo įmonės gautinų sumų neapmokėjimo. Šiuolaikinėje aplinkoje tiek mažos, tiek didelės įmonės vidaus ar eksporto rinkose susiduria su daugybe iššūkių tokių kaip padidėjusi konkurencija, didesnės sąnaudos, nepalankios ekonomikos sąlygos, nenuspėjami valdžios sprendimai, verslo valdymo klaidos ir kt. Visa tai gali paskatinti įmonę bankrutuoti be jokio įspėjimo.

 

Legator draudimo specialistai teikia sprendimus, kurie prisideda prie geresnio įmonės kreditų rizikos valdymo ir pasirūpina tinkama kreditų draudimo sutartimi, kuri padeda atgauti prarastus pinigus.

Mūsų paslaugos ir sprendimai padės jums efektyviau suvaldyti kreditų riziką, kad galėtumėte sudaryti sandorius su naujais klientais arba plėsti prekybą su esamais, nekeliant pavojaus įmonės balansui. Prekybos kredito draudimo polisas gali būti sudarytas atsižvelgiant į jūsų verslo unikalius reikalavimus ir rizikos apetitą. Susisiekite su mūsų draudimo brokeriais ir specializuotais rizikos konsultantais, kad sužinotumėte, kaip galime prisidėti prie tvaraus ir sėkmingo jūsų verslo augimo.

Vienas kreditų draudimo polisas – daugiau galimybių

Draudimo sprendimai transporto ir logistikos sektoriui

Saugiai plėskite pardavimus naujiems ir esamiems klientams. Prieš prisiimdama riziką, draudimo kompanija įvertina prekybos su vienu ar kitu partneriu nemokumo riziką, pirkėjų mokumą.

Apsauga nuo blogų skolų

Pasinaudokite galimybe taikyti ilgesnius mokėjimų atidėjimo terminus savo pirkėjams, nes iki 90% rizikos prisiima draudimas. 

Pardavimų augimas

Gaukite geresnės apyvartinio kapitalo finansavimo (pvz. faktoringo) sąlygas. Tinkamai apdrausti prekiniai kreditai suteikia bankams pasitikėjimo, reikalingo derantis dėl palankių finansavimo sąlygų.

Konkurencinis pranašumas

Sukurkite kredito sprendimų priėmimo struktūrą ir discipliną, naudokitės patikimais duomenimis, kad pagrįstumėte kredito sprendimus dėl klientų, perspektyvų, pramonės šakų ar šalių.

Finansavimas ir apyvartinis kapitalas

Prekinių kreditų draudimo privalumai

Kreditų draudimo sprendimai

Kreditingumo ataskaitos

Legator suteikia galimybę savo klientams įsigyti pavienias kreditingumo ataskaitas ir operatyviai gauti naujausią informaciją apie potencialius ar esamus klientus. Mes ne tik parduodame greitąsias informacines ataskaitas, bet ir konsultuojame, patariame, sprendžiame iškilusias problemas, teikiame išvadas.

 

Išsamios informacinės ataskaitos padės suvaldyti riziką, pasirenkant tinkamiausius tiekėjus ir klientus bei apsaugos Jūsų verslą bei pelno maržą nuo galimo nuostolio, susijusio su sukčiavimu, nesėkme ar vėluojančiais atsiskaitymais.

  

  • Patikima informacija apie įmones iš 28 šalių, pateikiama nedelsiant Online būdu

  • Patogi ir aiški įmonių vertinimo sistema (kreditingumo reitingas, maksimalaus kredito indikacija, pagrindiniai finansiniai duomenys bei rodikliai, mokėjimų istorija ir kt.)

  • Šalių paketą pasirenkate individualiai

  • Įmonės vertinamos tarptautiniu mastu

Naujienos

Draudimo apsauga nuo pirkėjų nemokumo

Patikima kredito istorija saugesniam verslui

Prekiniai kreditai

Kreditų draudimas arba skolininkų draudimas užtikrina, kad nenumatyti vieno ar kelių Jūsų klientų sunkumai nepakenks Jūsų įmonės finansiniams srautams ir padės apsisaugoti nuo blogų skolų. Siūlome sprendimus, kurie prisidės prie geresnio įmonės kreditų rizikos valdymo ir pasirūpinsime tinkama kreditų draudimo sutartimi, kuri padės atgauti prarastus pinigus.

Padėsime jūsų verslui apsisaugoti nuo blogų skolų susidarymo rizikos ir atgauti prarastus pinigus pasiūlydami patikimą finansinę apsaugą

KREDITŲ DRAUDIMO SPRENDIMAI

grįžti

bottom of page