top of page

Padėsime apsaugoti ūkininkų turtą ir pasėlius nuo vis dažniau pasitaikančių gamtos stichijų ir kitų netikėtų įvykių

ŽEMĖS ŪKIO DRAUDIMAS

Patariame nerizikuoti ir pasirinkti tokį ūkininkų draudimo variantą, kuris suteiks maksimalią apsaugą jūsų turtui ir padės greičiau atsistatyti po patirtų nuostolių

Patarsime, kaip kompleksiškai apsisaugoti nuo kritinių įvykių

Pritaikysime draudimo sprendimus pagal kliento poreikius

Efektyviai apdrausime įvairaus pobūdžio ūkinėje veikloje naudojamą turtą

Tinkamai pasirūpinsime civiline atsakomybe

Nutikus draudžiamajam įvykiui, pilnai atstovausime Jūsų interesus 

Žemės ūkis ir miškininkystė

Pasėlių draudimas

Pasėlių draudimas yra itin efektyvi rizikos valdymo žemės ūkyje priemonė. Juo gali būti draudžiama tam tikra kultūra arba plotas. Pasėliai draudžiami nuo penkių rizikos veiksnių: neigiamų žiemojimo pasekmių, krušos, audros, liūties ir pavasarinių šalnų. Draudimo įmoka priklauso nuo pasirinktų draudimo variantų, rizikos, auginamos kultūros, taikomos agrotechnikos. Savo klientams galime pasiūlyti individualiai pritaikytą rizikos valdymą bei konkurencingą draudimo įmoką, ir siekiame, kad esant permainingoms gamtos sąlygoms, žemdirbiai būtų ramūs dėl savo pajamų ir pelno.

Draudimo sprendimai žemės ūkio sektoriui

Mūsų draudimo specialistai yra didelių, kompleksinių rizikų valdymo ekspertai transporto veiklos srityje

LEGATOR unikalūs ir ilgamete patirtimi grįsti sprendimai vežėjams realiai prisideda prie įvykių dažnio sumažinimo ir padeda pagerinti nuostolingumą, kurį skaičiuoja ir vertina draudimo įmonės, todėl savo klientams galime išsiderėti žemesnes žalios kortos (TPVCA) draudimo kainas ir pasiūlyti geresnes draudimo sąlygas. Atsitikus draudžiamajam įvykiui, sklandus pretenzijų ir žalų valdymas yra mūsų prioritetas.

Žemės ūkis ir miškininkystė

Darbuotojų sveikatos draudimas

Jūsų darbuotojai gali pasirūpinti savo sveikata kokybiškiau ir greičiau, o Jūs laimite turėdami sveikesnius, labiau motyvuotus darbuotojus. Papildomas darbuotojų sveikatos draudimas apima gydymą ir diagnostiką, odontologijos, optikos, sveikatinimo paslaugas ir k.t. Susisiekite ir mes pasiūlysime Jums individualius darbuotojų sveikatos draudimo variantus atsižvelgiant į Jūsų poreikį ir finansines galimybes.

Žemės ūkis ir miškininkystė

Galite apsidrausti nuo situacijų, kai dėl Jūsų įmonės veiklos bus padaryta žala kitų asmenų turtui ar jų sveikatai. Neturint savo teisininkų ir gavus pretenziją, reikia samdyti advokatus dėl pretenzijos pagrįstumo įvertinimo, o pastarųjų paslaugos gali kainuoti nuo kelių šimtų Eur už valandą. Pasitarkite su LEGATOR draudimo ekspertais, kokios verslo rizikos aktualios būtent Jums ir kaip galima sumažinti nuostolius apsidraudus Verslo civilinės atsakomybės draudimu. Priklausomai nuo draudimo varianto, nuostoliai gali būti atlyginami pagal:

  • Veiklos civilinės atsakomybės draudimą

  • Produkto civilinės atsakomybės draudimą

  • Civilinės atsakomybės už žalą, padarytą patikėtam turtui, draudimą

  • Civilinės atsakomybės už žalą, padarytą dėl aplinkos užteršimo, draudimą ir kt.

Civilinės atsakomybės draudimas

Naujienos

Žemės ūkis ir miškininkystė

Apdrauskite savo darbuotojus nuo netikėtai įvykusių nelaimingų atsitikimų, kaulų lūžių, sumušimų, kritinių ligų ir pan. bei pasirūpinkite jų finansine gerove sumažinant nuostolius dėl nedarbingumo metu negautų pajamų. Šis draudimas tuo pačiu yra ir finansinė parama darbuotojui ar jo šeimai mirties ar neįgalumo atveju. Atsižvelgdami į Jūsų veiklos specifiką, padėsime pasirinkti teisingą draudimo variantą.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Žemės ūkis ir miškininkystė

Darbdavio civilinės atsakomybės draudimas

Darbdavys yra atsakingas už savo darbuotojus ir saugias darbo sąlygas, todėl susižeidus arba mirus darbuotojui darbe, pakeliui į darbą ar iš jo kyla rizika sulaukti atsakomybės atlyginti turtinę ir neturtinę žalą nukentėjusiajam darbuotojui ar jo šeimos nariams. LEGATOR draudimo specialistai siūlo išsamias konsultacijas dėl draudimo apsaugos sąlygų ir padeda parinkti kiekvienos įmonės poreikius geriausiai atitinkančią draudimo apsaugą.  

Žemės ūkis ir miškininkystė

Žemės ūkis dažnai patiria didelių nuostolių dėl gamtos stichijų, technikos avarijų nuvažiuojant nuo kelio, kombainų gedimų dėl akmenų, gaisro žemės ūkio pastatuose, darbuotojų susižalojimų ir kt. Sužinokite efektyvius rizikos valdymo sprendimus žemės ūkyje ir gaukite Jūsų poreikius atitinkantį draudimo pasiūlymą. Nutikus draudiminiam įvykiui, įsipareigojame atstovauti Jūsų interesus, kol bus išmokėta draudimo išmoka ir atlyginti patirti nuostoliai. 

Žemės ūkis ir miškininkystė

Padedame apdrausti ūkinius gyvūnus. Galvijų draudimas Jums kompensuos nuostolius ne tik gyvūnams susirgus, patyrus traumą, bet ir tuo atveju, jei ūkį nuniokotų gaisras ar stichinė nelaimė, žalos pridarytų kiti asmenys. Atsitikus nelaimei bus apmokėtos ir gyvūnų utilizavimo išlaidos.

Galvijų draudimas

  • Kai žala atsiranda dėl nepakankamų apsaugos priemonių

  • Kai žala atsiranda dėl nepakankamo darbuotojų darbo instruktažo                                                 

  • Kai žala atsiranda dėl netinkamos patalpų eksploatacijos, nepaženklintos pavojingos zonos   

  • Kai žala atsiranda dėl techniškai nesaugios darbo technikos ir priemonių                                    

  • Kai žala atsiranda dėl didelio darbuotojo neatsargumo (teismas dažnai priteisia darbdaviui atlyginti žalą, net jei darbuotojas buvo nepakankamai atsargus ir atidus) ir pan.

Kokią darbdavio civilinę atsakomybę galima apdrausti?

Žemės ūkis ir miškininkystė

Žemės ūkio technikos ir įrengimų draudimas

Technikos draudimu siūlome apsidrausti žemės ūkio techniką bei kitas kelių transporto priemones, naudojamas žemės ūkyje. Draudimo bendrovės siūlo privalomuosius, savanoriškus ar papildomus draudimo variantus, kurių pagalba būsite apsaugoti nuo įvairių draudiminių įvykių. Draudimo paslauga yra skirta privatiems ir verslo klientams, kurie savaeigę techniką naudoja tiek savo asmeninėms reikmėms, tiek ūkinei komercinei veiklai vykdyti.

Žemės ūkis ir miškininkystė

Pastatų draudimu galite apdrausti ne tik savo būsto sienas, lubas, bet ir pagalbinius pastatus, stacionarius kiemo statinius bei kitus objektus. Pastatų draudimas Jums atlygins žalą, kurią sukėlė gamtinės jėgos, ugnis, vanduo ar tretieji asmenys. Nepamirškite, kad perkant pastatų draudimą ne visada verta rinktis mažiausią kainą, todėl sprendimą rekomenduojame priimti tik palyginus skirtingų draudimo bendrovių sąlygas arba pasitarus su mūsų brokeriais.

Pastatų draudimas

Žemės ūkis ir miškininkystė

Pagrindinės šio draudimo rūšys yra laivo kasko ir laivo valdytojo civilinės atsakomybės draudimai. Papildomos susijusios draudimo rūšys, draudžiamos tuo pačiu kompleksiniu draudimu arba atskiromis sutartimis yra: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, asmeninių daiktų, papildomos įrangos, įrengimų gedimo draudimai.

Transporto priemonių draudimas

bottom of page