top of page

Įvertiname ir administruojame draudimo portfelį bei pateikiame efektyvius draudimo valdymo sprendimus verslui.

Savo klientams garantuojame asmeninį požiūrį, kad padėtume suprasti ir suvaldyti Juos supančias rizikas, ir siūlome ekonomiškai geriausius sprendimus. Nutikus draudžiamajam įvykiui, mes pasirūpinsime, kad draudimo išmoka Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai. LEGATOR rūpi Jūsų gerovė, todėl visada esame pasirengę atstovauti Jūsų interesus!

Įmonės rizikų valdymo sprendimai

Naujienos

Įmonės rizikų valdymas

Draudimo sutarčių auditas svarbus tiems, kas ieško geriausio draudimo sprendimo: tinkamai įvertintos rizikos, palankių sutarties sąlygų ir garantijos, kad atsitikus draudžiamajam įvykiui išmoką gausite sutartyje nurodytomis sąlygomis. LEGATOR draudimo brokeriai atlieka išsamų draudimo sutarčių auditą atsižvelgdami į Jūsų verslo specifiką ir galimus rizikos faktorius. Įsigilinę į draudimo sutarčių ssąlygas, informuosime, ar sudarytos/ sudaromos sutarties sąlygos apsaugos Jus nuo galimų nuostolių ir grėsmių, taip pat ar draudimo įmokos dydis atitinka draudimo sąlygas, paslaugos kokybę ir rinkos kainą. Teisingai sudaryta draudimo sutartis yra pagrindinis Jūsų verslo saugumo garantas.

Draudimo sutarčių auditas

Mes Jums siūlome:

 • Įvertinti draudimo portfelį bei rizikos valdymo efektyvumą

 • Veiksnių, darančių įtaką Jūsų įmonės draudimo kaštams, nustatymą

 • Draudimo sutarčių sisteminimą

 • Apdraustų/ neapdraustų rizikų nustatymą ir vertinimą

Analizuojame ir vertiname turimas draudimo apsaugas bei pateikiame efektyvius draudimo valdymo sprendimus verslui

Įmonės rizikų valdymas

Draudimo ir verslo rizikos sprendimai

LEGATOR siūlomą verslo rizikos vertinimą atlieka kvalifikuoti ir patyrę draudimo specialistai. Veikiant bet kokioje rinkoje, vienas svarbiausių įmonės strateginių uždavinių tampa būtent verslo rizikos sumažinimas iki priimtino lygio. Draudimo ir verslo rizikos valdymas padeda laiku nustatyti galimai problemų sukelsiančius faktorius ir išskirti draudimo prioritetus. Visada ieškome ir savo klientams pasiūlome tokius sprendimus, kurie tiktų būtent Jūsų verslo specifikai - nesvarbu kiek, kur ir kokių veiklos sričių turite, padėsime Jums įvertinti galimus draudimo apsaugos sprendimus bei sugrupuosime Jūsų polisus nesudėtingu ir ekonomiškai efektyviu būdu.

Mūsų specialistai, išanalizavę Jūsų verslą:

 • Padės iš anksto įvertinti kylančias rizikas ir laiku pateiks rekomendacijas, kaip jas suvaldyti

 • Pasiūlys Jūsų poreikius atitinkantį draudimą

 • Užtikrins konkurencingas sąlygas dėl suteikiamos draudimo apsaugos ir apdraudžiamų rizikų

 • Pateiks sprendimus, mažinančius draudimo kaštus

Sistemingai analizuojame draudimo portfelį ir teikiame sprendimus, kurie padeda suvaldyti ir sumažinti verslo riziką iki priimtino lygio

Mūsų įmonė užtikrina:

 • Profesionalią pagalbą performinant, papildant, nutraukiant, sudarant naujas draudimo sutartis

 • Sąlygų derinimą tarp draudiko ir kliento

 • Operatyvų draudimo polisų pristatymą

 • Automatizuotą priminimų siuntimą apie draudimo mokėjimus, jo apsaugos pabaigą

 • Draudimo sąskaitų išrašymo kontrolę, likučių sutikrinimą ir kt.

Siūlome profesionalią pagalbą performinant, papildant, nutraukiant ar sudarant naujas draudimo sutartis, pilnai atstovaujant kliento interesus draudimo sutarties galiojimo metu

Įmonės rizikų valdymas

LEGATOR po sėkmingo draudimo sutarties sudarymo, toliau administruoja Jūsų draudimo sutartis. Priešingai nei dauguma mano, brokerio paslaugos ir bendradarbiavimas reikalingi ne tik sutarties sudarymo laikotarpiu, o ištisus metus, prižiūrint, kad būtų laikomasi visų nurodytų sąlygų ir įsipareigojimų. Draudimo sutarčių administravimas vykdomas nuolat, atsižvelgiant į esamą situaciją rinkoje bei į individualius Jūsų poreikius, atsirandančius draudimo sutarčių galiojimo metu.

Draudimo sutarčių administravimas

Įmonės rizikų valdymas

Draudimo tarpininkavimas

Teikiame profesionalias draudimo tarpininkavimo paslaugas. Mūsų žinomumas verslo rinkos segmente ir nepriekaištinga reputacija puikiai praverčia derybose su draudimo bendrovėmis dėl geresnių sąlygų, todėl galime pasiūlyti išskirtinius sprendimus, skirtus tik mūsų klientams. Analizuodami draudėjų poreikius, draudimo bendrovių taisykles, rinkos pokyčius nuolatos skatiname draudimo bendroves tobulinti draudimo produktus, suteikdami daugiau alternatyvų besikeičiančiam verslui.

Mes užtikrinsime:  

 

 • Palankiausias draudimo sąlygas ir konkurencingą įmoką

 • Visapusišką Jūsų interesų atstovavimą santykiuose su draudimo kompanija

 • Kruopščią ir profesionalią dokumentacijos priežiūrą

 • Jūsų verslo žalų apskaitą bei jos analizę

 • Profesionalų komandą, kuri padės išspręsti visas, su draudimo paslaugomis susijusias, problemas

Kvalifikuotų specialistų komanda yra pasiruošusi pateikti Jums konkurencingus draudimo sprendimus ir pasiūlyti reikšmingą verslo draudimo patirtį.

Tinkama rizikos valdymo strategija gali padėti kontroliuoti draudimo įmokų išlaidas ir apsaugoti verslą nuo kritinių įvykių

ĮMONĖS RIZIKŲ VALDYMAS

grįžti

bottom of page